سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 20 اسفند 1392
پرینت

خواننده گان گرامی می دانند که ما از نخستن لحظه های نشر خبر مرگ ناگهانی مارشال قسیم فهیم، نپذیرفتیم که آقای فهیم به اثر سکته قلبی مرده باشد. برای ما روشن بود و روشن تر شده می رود که مارشال فهیم را حلقه فاشیست های ارگ و دستگاه استخبارات خارجی که همدست ایشان است با روش های پیشرفته و استفاده از مواد زهری به شهادت رسانده اند .

 

امروز ، از سوی شخص نا شناخته ای ، این نامه به دسترس ما قرار گرفت که برای آگاهی خواننده گان به نشرش می رسانیم . در این نامه به یک مساله بسیار مهم اشاره شده است که پزشک های معالج مارشال قهیم در المان اطمینان داده بودند که قلب مارشال مثل قلب یک جوان کار می کند و هیچ مشکلی ندارد . وقتی می بینیم که پیش از جان سپردن ، مارشال صاحب از درد شدید شکم می نالد و داماد خود را می گوید که شکمش را مالش دهد و هیچ شکایتی از ناحیه سینه  و قلب نداشت ، روشن می شود که دلیل مرگ او را " سکته قلبی " نام دادن یک گپ نادرست می باشد . همین تشخیص را چه کسی کرد که مارشال در اثر سکته قلبی جان داد؟ کدام داکتر ؟ پس از کدام معاینات ؟

وقتی که هیچ داکتری معاینه نکرد ، پس از روی چه فهمیدند که دلیل مرگ سکته قلبی بود ؟ کسی تا حال در هیچ جای دنیا شنیده است که شکم کسی درد کند و از دهانش خون جاری شود و در همین حالت بمیرد و بگویند " سکته قلبی کرد" ؟!

اینک می بینیم که هیچ کسی پشت این گپ نگشت و جسد مارشال فهیم مرحوم را بدون معاینه و تحقیق به خاک می سپارند . لطفا این نامه را بخوانید :

 

حامد کرزی در طرح پلان به شهادت رساندن مارشال قسیم فهیم دخیل است!

درست شش روز قبل از امروز حامدکرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با صدور حکم شماره (7858) مورخ 8/12/1392 حقوق و امتیازات مارشال را مدام العمر نموده بود و میدانست که مارشال فهیم توسط این روش ترور به شهادت میرسد. بعداز صدور این فرمان مارشال محمد قسیم فهیم به یک مهمانی خاص در ارگ ریاست جمهوری دعودت شده و مواد که آنرا به شهادت رسانده است در غذا برایش داده شده و امروز مارشال فهیم از ناحیه شکم مینالید.
درگذشت مارشال محمد قسيم فهيم ، يك توطئه جديد از سوي دشمنان مجاهدين است و اين هم مرتبط به قتل هاي زنجيره اي (شهادت استاد رباني شهيد ،جنرال داوود شهيد و مولانا صاحب سيدخيل ،خان محمد مجاهد و انجنير عمر شهيد.... )
در طرح تروريستان ،انتحاري هم ديگر قديمي شده است،اگر مارشال صاحب به صورت انتحار به شهادت ميرسيدن يك قيام مردمي صورت ميگرفت و اوضاع بسيار وخيم ميشد و بخاطر همين براي شهادت رساندن ايشان طرح جديد نياز بود و به صورت مخوف ايشان را به شهادت برسانند.
ايشان حدود يك ماه قبل به كشور جرمني براي معاينات نزد دكتوران متخصص تشريف آوردند و دكتوران بعد از بررسي معاينات به ايشان و هيئت همراه ايشان (برادرمان حاجي صاحب مقيم و سكرتر ايشان جناب گلبدين همدرد كه در راس هيئت بودند )اطمينان كامل دادند از صحت قلب ايشان و گفتند صحت قلب ايشان مانند يك جوان فعال بيست ساله سالم و صحتمند است .
و اين غير قابل قبول است كه در اين مدت كوتاه ايشان سكته قلبي نمايند .
عين قضيه مشكوك به بأسر عرفات توسط استخبارات اسرائيل راه اندازي شده بود و بعد از چند سال و پيگيري فاميل ايشان مشخص شد كه ياسر عرفات مسموم شده بود .من مطمئن هستم و با يك بررسي و تحقيق علمي و كالبد شكافي و ان هم توسط دكتوران بين المللي ،حقائق به ملت روشن خواهد شد، و بايد قبل از خاكسپاري ايشان مورد معاينه و كالبد شكافي شوند .
ديگر دستم قوت نوشتن ندارد و فقط جوانان خواهش دارم كه از دفن مارشال صاحب قبل از كالبد شكافي جلوگيري نماييد و نگذاريد قبيله به أهداف شوم خويش نائل شود ،تنها مدرك جسد خود مارشال صاحب ميباشد و ارگ در تلاش هر چه زودتر خاكسپاري هستند

نظرات   

 
+1 #1 ظهیر 1392-12-21 05:42
قوت، قدرت ، هیبت وترس مارشال فهیم درکابینه بزرگترین مانع دربرابر تک تازیهای حامد کرزی بود. ترس مارشال فهیم بود که کرزی آهسته ولی با اما واگرهای زیاد به تدریج تن به برگزاری انتخابات میداد وانتقال مسالمت امیز قدرت را قبول میکرد. ترس وهیبت مارشال مانع عمده درمقابل تقلب گسترده درانتخابات بود.
زورمارشال فهیم بود که وزیردفاع جناب محمدی طالبان رابا صفت واقعی شان تروریست وخائن دررسانه ها خطاب میکرد. کرزی بسیارتلاش میکرد تا ازطالبان قبحیت زدایی نموده وچهره کریه تروریستی آنانرا بپوشاند. اما، مارشال فهیم مخالف این سیاست احساساتی- عاطفی قبیله محورکرزی بود. اوشاهد زنده جنایات طالبان بود، اومیدانست که طالبان باافغانستان واهالی شمالی افغانستان چه کرد، اومیدانست که طالبان چگونه شخصیت های برازنده تاجیکان رایکی پس ازدیگری به شهادت رساند. تمام اینها دلیلی بود تا کرزی وتیم فاشیستی آن مانند کریم خرم وغیره درصدد حذف آن به صورت ماهرانه برایند.
نزدیکان مارشال فهیم خوب میدانند با وی چه جفا شده است ولی شاید مجبورشده اند سکوت کنند. درچنین شرایط بحرانی میدانند افشای این جنایت چه پیامد دردناک وهزینه سنگین برای مردم درپی دارد. باخون شهید مسعود، ربانی وجنرالان برجسته ما چی شد که این بار این درد راعلم کنیم.
مارشال فهیم یکی ازقربیان رسم خونین انتقال قدرت سیاسی بود. چنان رسمی که حتی به برادران خود رحم نکردند و مارشال به عنوان یک رقیب جدی سیاسی طعمه بسیارشیرینی بوده .
چه نمایش مضحکی: مارشال یک ماه قبل ازمرگ به آلمان میرود وازوضعیت صحی خود اطمینان حاصل میکند. کرزی مهمانی میدهد، کرزی فقط سه ماه مانده به ا نتخابات حکم امتیازات مادام العمرصادرمیکند وبعد مارشال میمیرد.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید