سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط درویش دریادلی
اخبار
نمایش از 09 تیر 1393
پرینت

امرخیل فرار کرد ، ما مانده ایم و فاشیزم اوغانی

یادداشتی از : درویش دریادلی

قرار معلوماتی که ما به دست آورده ایم ، ضياء الحق امر خيل ، که یکی از مجریان اصلی بزرگترین خیانت ملی و تقلبکاری تاریخی در اوغانستان است، دیروز نهم سرطان( 30/06/2014 )ساعت 7:08 شام توسط  طیاره شرکت هواپیمایی فلاي دبي (fly dubai ) پرواز نمبر (FZ 306) شماره سيت A1 از كابل به دوبي فرار كرد.

 

کسانی که شاهد صحنه بودند، می گویند که ضیاء الحق امرخیل فاشیست چنان با دبدبه و کش و فش وارد میدان هوایی شد و با موتر و دم و دستگاه و تشریفات خاص تا پایین طیاره بدرقه شد و به داخل طیاره پذیرایی گشت و به نخستین چوکی طیاره نشانده شد که گویی یک شخصیت بسیار قهرمان و بی مثال کشور بوده باشد.

این است نمونه برخوردی که با خائن ترین خائنان در اوغانستان می شود . فاشیست های اوغان در همه کار های خود خیلی حساب شده عمل می کنند و کسانی را که برای شان خدمت می کند تا آخرین لحظه حمایت و تقویت می کنند . بی هیچ تردیدی اکنون ضیاء الحق امر خیل خائن که کار خود را به سود فاشیزم اوغانی و قبیله سالاری انجام داد، با صدها هزار دالر پول دزدی در کشور های خارجی به بسیار شان و شوکت زنده گی می کند و در صورتی که یارانش در داخل به هدف برسند، دو باره بر میگردد و صاحب مقام و جایگاه بسیار بلندی هم خواهد شد.

ضیاء الحق امر خیل که متهم به خیانت ملی و تقلبکاری در انتخابات بود باید تا زمانی که مساله تقلبکاری هایش یکطرفه نشده بود اجازه خارج شدن از کشور را نمی داشت. اما چون همه امور کشوری به دست خود فاشیست های اوغان است و قانون نیز برای آنها ارزشی ندارد و تنها بالای مردم بیچاره و ناتوان تطبیق می شود، لذا هرکاری که فاشیست های اوغان میخواهند می کنند و به اصطلاح عوام بالای هیچ کس دیگر هم ری نمی زنند.

طوری که دیده می شود تقلبکاران ، کرزی ، اشرف غنی و کمیسیون های انتخاباتی ، در راه خود روان هستند و همان سوی که میخواهند می روند . این همه اعتراض ها و حق خواهی های داکتر عبدالله و مردم ما هیچ اهمیتی برای شان نداشته است. امان از دست فاشیست های اوغان . خدا خیر مردم ما را پیش بیاورد . با این پشتونیست ها، اوغان ذلتی ها، سورخلقی ها ، سمسوری ها ، گلبدینی ها و طالب و دیگران شان ، روی خوبی را ندیدیم و تا که این ها باشند و همه چیز در اختیار شان باشد، هیچ وقت دیگر هم روی خوبی و آرامی و آسایش و زنده گی آبرومند و انسانی را نخواهیم دید.اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید