سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 17 تیر 1393
پرینت

 

دوستان و خواننده گان گرامی !

پس از آن که دیروز نتیجه ابتدایی انتخابات اعلام شد  اوغانستان بسیار شتابناک به سوی یک بحران خیلی بزرگ می رود . وضع خیلی وخیم و خطرناک است . در مدت چند ساعت که از اعلام نتایج انتخابات سپری شده است دگرگونی های چشمگیری در اوضاع به مشاهده می رسد. قرار گزارش های رسیده ، در ولایت های مختلف ، عکس های کرزی از خیابان ها و مراکز مختلف عمومی و دولتی برداشته شده اند و به جای آن عکس های داکتر عبدالله به نام رییس جمهور منتخب مردم نهاده شده اند .

 

همچنان گزارش می شود که در شهر کابل و شهر های مهم دیگر ، حرکت های اعتراضی آغاز شده است. شمار زیاد مردم کوهدامن و شمالی وارد کابل شده اند، صدای آتشباری تفنگ و ماشیندار ها به گوش می رسد، صف آرایی مدنی و مسلحانه در حال شکل گرفتن است . نیروهای شیطانی ارگ و نیروهای تقلبکار در حال سازماندهی جنایت ها و خیانت های خونین هستند و برای مقابله با نیروهای مردمی و عدالت خواه نقشه های شومی را عملی خواهند ساخت .

داکتر عبدالله قرار است امروز ( هفدهم سرطان / تیرماه ) دولت اصلاحات و همگرایی را اعلام نماید و حرکت های تقلب شکنانه ای دیگری هم عملی خواهند گشت . داکتر عبدالله ، گروه اصلاحات و همگرایی و مردمی که رای شان پامال شده است ، تصمیم دارند که مشت محکمی به دهان تقلبکاران و دزدان رای مردم بزنند.

از تمام مردم شریف و تاجیک های گرامی می خواهیم که هوشیار باشند و در تعیین سرنوشت خود سهم فعال بگیرند.

پایگاه تاجیکان به مثابه یک رسانه مردمی و هدفنمند، از مبارزات عدالتخواهانه مردم برای پاسداری از رای مشروع شان پشتیبانی می کند و در این مبارزه شریک می باشد.

پیروزی از مردمی است که برای حق و عدالت می رزمند .

زنده باد آزادی

مرگ بر تقلبکاران سیاه اندیش و فاشیست

پایگاه تاجیکان

هفدهم سرطان 93

هشتم جولای 2014

نظرات   

 
0 #1 نعیم جاغوری 1393-04-17 03:43
زنده باد ازادی. زنده باد اصلاحات و همگرایی. به یاد داشته باشید که غرب کابل با شرق کابل است و بامیان و دایکندی و غربی و غور با هرات و بدخشان و پروان است. ما و شما بی شماریم. ما نباید بترسیم. باید از تکرار تاریخ بترسیم. بردگی و اسارت ننگ است.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید