سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

تاریخی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 16 آبان 1392
پرینت

گشایش دفتر مرکزی " انجمن خراسانیان" را به همه اعضای آن انجمن و به تمام مردم تاجیک خجسته باد می گوییم. آرزو مندیم که انجمن خراسانیان بتواند در راه تحقق اهداف بزرگ و انسانی خویش گام های استوار بگذارد و در خدمت فرهنگ، زبان و ارزش های پسندیده ما باشد.

 

ما دبیران و دست اندرکاران پایگاۀ تاجیکان ، پدیداری خود انجمن خراسانیان و گشایش دفتر مرکزی اش را در شهر کابل یک حادثۀ شاد تاریخی می دانیم و از آن پشتیبانی می نماییم و از هیچ همکاری با آن انجمن پرهیز نخواهیم کرد.

ما به همه همتباران گرامی سفارش می کنیم که اگر خواهان خدمت به مردم و به فرهنگ و زبان و ارزش های ملی خویش هستند، به انجمن خراسانیان بپیوندند و همراه با دیگر اعضاء و هواداران آن انجمن در هر جای اوغانستان و جهان که باشند در جهت آرمان های والا و بزرگ کار و تلاش کنند. حمایت از انجمن خراسانیان و همکاری با آن یک وظیفه ملی و انسانی ما می باشد.

تاجیک های عزیزی که خواهان شناسایی بیشتر انجمن و همکاری با آن باشند، می توانند با ما تماس گیرند. نشانی ایمیل ما :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

زنده باد ملت بزرگ تاجیک

با سپاس فراوان

پایگاه " تاجیکان"

پنجشبه هفتم نوامبر سال 2013

 

نظرات   

 
+2 #1 صفوی 1392-08-27 13:03
عزیزان درود بر شما ،
از خدمت وعشق صادقانه تان در این راستا بخاطر احیای تاریخ واقعی این سرزمین نورخورشید دلاوران قلبآاظهارامتنان وشکر گزاری مینمایم.

سرفراز باشید
با عرض حرمت وارادت
دکتر صفوی
بازگو کردن
 
 
+1 #2 Tajik of Khorasan 1393-01-30 15:16
هرچه پالیدم اثری ازاین انجمن نه یافتم. این یک انجمن سیاسیست؟ ادیبیست؟ چه برنامه برای تکلیف تا جک ها دارند؟ برای حال، ده یا بیست سال آینده چه خط مشی دارند و آینده تا جک ها را چگونه می بینند و برای بیداری تاجک ها از این خواب گران و کشنده چه پلان دارند؟
یا یک چند نفر برای شعر سرایی گرد آمده اند. امروز پشتون ها را از هرگوشه و کنار جمع و در شهر های تاجک نشین انتقال میدهند. آیا این انجمن کدام اعتراضی در این مورد کرده اند؟ اگر نکرده اند، دیگر اینها بدردی نمی خورند و دل تانرا به این ها خوش نکنید. ما به کسانی ضرورت داریم که با جرات بایستند و از منافع تاجک ها دفاع کنند. نه شعر سرایی.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید